Jobs

Recepční s AJ

Společnost provozující moderní hostely na Praze 1 do svého týmu hledá komunikativní recepční.

  • práce pro studenty
  • zájem o dlouhodobou brigádu
  • aktivní využití anglického jazyka
  • ochota komunikovat s cizinci
  • nalézt snadné řešení složitých situací (check-in velkých skupin, řešení požadavků našich hostů, apod.)

Popis práce

  • komunikace s hosty noční / denní směny – správa rezervačního systému
  • poskytovat užitečné informace o prohlídce v Praze
  • pomoc při řešení některých problémů našich hostů

Nabízíme

  • možnost dlouhodobé brigády na částečný úvazek
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky (zejména student + pokročilá znalost angličtiny a komunikativní čeština se vstřícnou osobností), neváhejte nám zaslat Váš životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu hr.xmaru@gmail.com. Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Receptionist with English

The company operating modern hostels in Prague 1, is looking for communicative receptionist.

Our future receptionists

  • are university students
  • are interested in long-term part-time job
  • speak English very well and communicative Czech
  • love talking with foreigners and are enthusiastic
  • can easily solve difficult situations and work with stress (check-in of big groups, solving problems of our guests, etc.)

Job description

  • communication with guests night/daily shifts
  • administration in hostel and accounting system
  • providing useful information about sightseeing in Prague, giving all kind of advises, making fun with guests
  • helping with solving some problems of our guests

We offer

  • long term part-time job cooperating
  • friendly cosmopolitan team
  • corresponding salary

If you meet our requirements (especially being a student + great level of English and communicative Czech + outgoing personality), do not hesitate to send your CV in Czech and English by email address hr.xmaru@gmail.com. By sending your CV you give your approval to the processing of your personal data and their storage in our company’s database in accordance with law no. 101/2000, about protection of personal data in order to obtain employment valid until you withdraw your approval.

Pokojská (DPP)

Společnost provozující moderní hostely na Praze 1 hledá do našeho pracovního týmu svědomitou pokojskou.

Vaše náplň práce

  • především úklid pokojů, sociálních zařízení a společných prostor
  • výměna lůžkovin, stlaní postelí (PATROVÝCH)

Co od Vás očekáváme

  • odpovědný a aktivní přístup k práci
  • ochotu pracovat o víkendech a svátcích
  • dobrou fyzickou kondici
  • bezúhonnost

Co Vám nabízíme

  • stabilní práci v příjemném pracovním kolektivu
  • dlouhodobou brigádu na DPP/ŽL
  • pracovní doba cca 8:00 – 16:30
  • zajímavou práci mezi lidmi z celého světa
  • zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás tato nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky neváhejte nám zaslat Váš životopis v českém jazyce na emailovou adresu hr.xmaru@gmail.com. Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Housekeeper (part time job)

The company operating a modern hostels in Prague 1 looking into our team dutiful maid.

Your job description

  • especially housekeeping, social facilities and common areas
  • replacement of bedding, make the beds (bunk-beds)

What we expect from you

  • responsible and proactive approach to work
  • willingness to work at the weekends or holiday
  • good physical condition
  • integrity

What we offer

  • steady work in a pleasant working team
  • long-term job at DPP / Freelance
  • working time is approximately 8: 00 -16: 30
  • interesting work among people from all over the world
  • interesting salary

If you are interested in this position and you meet the above requirements please do not hesitate to send us your CV in Czech language by email hr.xmaru@gmail.com. By sending your CV you give your approval to the processing of your personal data and their storage in our company’s database in accordance with law no. 101/2000, about protection of personal data in order to obtain employment valid until you withdraw your approval.

Pokojská (HPP)

Společnost provozující moderní hostely na Praze 1 hledá do našeho pracovního týmu svědomitou.

Váše náplň práce

  • koordinace brigádnic, které vypomáhají v sezóně

  • pracovní smlouvu na plný úvazek

Housekeeper (full time job)

The company operating a modern hostels in Prague 1 looking into our team dutiful chambermaid.

  • temporary workers coordinating

  • integrity

  • working time is approximately 8:00 – 16:30